czwartek, 25 kwietnia otwarte 12 — 19
Galeria Miejska Arsenał

ul. Szyperska 2/6-8, 61-754 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Oblepianie w miejsca
wieczór poetycki i spotkanie z Natalią Karczewską
11.07.2020, godz. 16.00

Serdecznie zapraszamy na wieczorek poetycki i spotkanie z Natalią Karczewską poświęcone jej instalacji “Burza w szafie” prezentowanej na wystawie Tymczas - Letnia Rezydencja Galerii Sandra.

“Chciałabym, żeby z mojej szafy wydobyła się burza, a po niej pojawiło się przyjemne lekkie powietrze, bym mogła poczuć zapach ziemi i wilgoć, sięgając po koszulkę. Jak z reklam o odświeżaczach powietrza, mój pokój stałby się lasem. A potem wyrzynałabym trawy ze spaceru, który się nie odbył. Przechadzka po szafie, okiem, palcem, mapy, ścieżki, skorupa potrójnie stroma i kontakty — moi dzicy przyjaciele, każda ja.”


Natalia Karczewska urodzona w 1994 roku w Aschaffenburgu. Absolwentka Animacji oraz Intermediów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Tematy, którymi się zajmuje obejmują poetycki świat wspomnień, próby opowiedzenia wrażeń poprzez konstruowanie osobliwych obiektów i filmów. Działania opiera na eksperymentowaniu z różnymi mediami, często łączonymi, tworząc własne techniki. Swoje prace prezentowała m.in. w galerii lokal_30, BWA Zielona Góra, Galerii Re : MOCAK czy Galerii Skala.