czwartek, 13 czerwca otwarte 12 — 19
Galeria Miejska Arsenał

ul. Szyperska 2/6-8, 61-754 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Aktywistko, ukochaj się!
30.01.2019, godz. 17.00-20.00

Zajmując się potrzebami innych, wspierając inicjatywy zgodne z Twoimi wartościami, angażując się w liczne działania mające na celu różne rodzaje pomocy i wsparcia, robisz coś wyjątkowego!

To wszystko jednak bardzo mocno zużywa Twoje zasoby energetyczne, które bez regeneracji  kiedyś w końcu się wyczerpią... Dlatego tak ważne jest, byś pamiętała o sobie! Dbała o odpoczynek, wiedziała jak radzić sobie ze stresem, była wobec siebie czuła, współczująca, życzliwa. Byś traktowała siebie jak swoją najlepszą przyjaciółkę. Dzięki temu źródło Twojej energii będzie się stale odnawiać, a Ty będziesz czerpać ze swoich działań jeszcze więcej satysfakcji.

Zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których będziesz miała okazję zatrzymać się na chwilę. Posłuchasz swojego ciała, nauczysz się w szybki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, gdy natłok niechcianych myśli utrudnia naturalne funkcjonowanie, poczujesz siłę życzliwości skierowanej wobec samej siebie i poznasz proste techniki uważności, które pozwolą Ci pełniej doświadczać swojego życia.


Agnieszka Pawłowska – psycholog, a dzięki pierwszym studiom także ekonomista. Z wykształcenia, doświadczenia życiowego i pasji trener uważności. Posiada certyfikat nauczyciela MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction, czyli redukcji stresu na bazie uważności) oraz MBB (Mind-Body Bridging, czyli metody na lepsze zrozumienie swoich myśli poprzez kontakt ze zmysłami). Szkoli się i rozwija w zakresie terapii ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania). Prowadzi wykłady, warsztaty i spotkania indywidualne. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS, gdzie prowadzi zajęcia dla studentów Psychologii Pozytywnej. Pisze także artykuły do prasy branżowej – głównie z zakresu mindfulness. Twórczyni rocznego programu wdrażania uważności do szkół. Autorka serii książeczek dla dzieci Kraina Uważności.

Więcej informacji na stronie: www.zyjuwazniej.pl


prowadzenie: Agnieszka Pawłowska

*Liczba miejsc ograniczona, na warsztaty obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń

Informacje / zapisy: joanna.tekla@arsenal.art.pl, tel.:  61 852 9501