czwartek, 20 czerwca otwarte 12 — 19
Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6, 61-772 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Sztuka dla seniorów #3
warsztaty z aromaterapii
31.01.2023, g. 11.00

Tym razem w ramach cyklu „Sztuka dla seniorów” zapraszamy na warsztaty z aromaterapii, czyli doskonałego i dostępnego sposobu, aby w zgodzie z naturą wspomóc organizm na poziomie psychicznym i fizycznym. Na warsztatach będziemy tworzyć perfumy pozbawione syntetycznych substancji, które będą mogły służyć do codziennego użytku i zapewnić holistyczne wsparcie. Każda osoba wróci do domu ze swoją własną buteleczką, wypełnioną olejkami eterycznymi, dobranymi do konkretnych potrzeb. Będziemy robić także spraye zapachowe, użyteczne w domach. Na warsztatach nie zabraknie praktycznej strony aromaterapii.


Prowadzenie:

Dominika Gałęcka – ekspertka aromaterapii, specjalizująca się we wspieraniu odporności dzieci i dbaniu o ich sferę emocjonalną, dzięki olejkom eterycznym. Prywatnie zakochana w swoich synach, miłośniczka naturalnych rozwiązań w domu i życiu.

Weronika Cierkosz – właścicielka salonu kosmetycznego, entuzjastka aromaterapii i organizowania kobiecych kręgów. Prywatnie mieszka w środku lasu i stara się by jej życie płynęło z zgodzie z naturą.


zapisy: mateusz.nowacki@arsenal.art.pl