wtorek, 18 czerwca otwarte 12 — 19
Galeria Miejska Arsenał

ul. Szyperska 2/6-8, 61-754 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Stoję za SOBĄ
oprowadzanie metodą storytellingową po wystawie „Happy Family, poradnia domowa”
24.11.2022, g. 18.00

Oprowadzanie będzie oparte na metodzie storytelligu połączonej z aktywną dyskusją z publicznością. W trakcie oprowadzania, współprowadzonego przez osobę z doświadczeniem kryzysu psychicznego, porozmawiamy o wyzwaniach związanych z dbaniem o dobrostan psychiczny i zastanowimy się nad technikami radzenia sobie z kryzysami psychicznymi w życiu codziennym. Spotkanie pozwoli na skonfrontowanie się z wieloma mitami na temat życia osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, jak i stanie się przestrzenią do wspólnej rozmowy na temat psychoprofilaktyki w polskim społeczeństwie.


prowadzenie: Anna Giżycka, Rafał Gramatyka

 

Rafał Gramatyka – trener, szkoleniowiec w branży finansowej, miłośnik kuchni i podróży, posiadający doświadczenie choroby afektywnej dwubiegunowej;

Anna Giżycka – starsza specjalistka ds. psychoprofilaktyki Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu, socjolożka, pedagożka oraz psychoterapeutka w trakcie szkolenia w ramach całościowego kursu psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i akredytowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Funded by the Stabilisation Fund for Culture and Education 2022 of the German Federal Foreign Office and the Goethe-Institut.