wtorek, 16 lipca otwarte 12 — 19
Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6, 61-772 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Nocowanie #2
23/24.09.2018, godz. 20.00-10.00

Zapraszamy do wspólnego nocowania – zapewniamy dużo przestrzeni, w której będzie można się zanurzyć. Pobudka kolejnego dnia. Przynieście swoje koce, piżamki i szczoteczki do zębów.

W tę ostatnią noc lata, zapraszamy na prześnienie swoich spoconych snów i ulubionych, natrętnych koszmarów. Dla wielu z nas dziewczęctwo było okresem sielankowej słodyczy i intymnych dobrodziejstw, jednocześnie pozostając gęstym, duszącym i przerażająco obrzydliwym czasem.

W trakcie późnego wieczoru (karaoke i przebudowy), nocy (tajemnice i duchy) oraz poranka (nieświeży oddech i chichoty) COVEN przeprowadzi nas przez całe spektrum emocji i lęków, wywoła w nas dreszcze spowodowane dotykiem czyjejś dłoni, przywoła moc nowej fryzury, pokona wstręt patrzenia prosto w lustro, dokopie się do resztek trzewnych melancholii — osadów miłosnych uniesień i bolesnych upadków – po to, aby na deser uraczyć nas mnóstwem karaoke!


COVEN BERLIN to seks-pozytywny transdyscyplinarny, transpłciowy kolektyw skupiony na feminizmie, miłości, płci, seksualności i sztuce. COVEN BERLIN to otwarta platforma do aktywnego dekonstruowania zasymilowanych struktur społecznych dotyczących płci. Tworzona jest po to, aby nieść pozytywne przesłanie na temat seksu, przeciwstawiać się dyscyplinującej polityce ciała, racjonalnie myśleć o imigracji, rasie, zwalczać stereotypy ograniczające umysł w kontekście tożsamości. Wystawa COVEN BERLIN Extra + Terrestrials otwiera się 22 listopada w Schwulesmuseum w Berlinie, odwiedź nas!


wstęp do godz. 22:00
zapisy: zofia.nierodzinska@arsenal.art.pl (osoby poniżej 16 roku życia tylko za zgodą opiekunów)