niedziela, 23 czerwca otwarte 12 — 16
Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6, 61-772 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Pierwsze spotkanie z cyklu spotkań autorskich z fotografami, biorącymi udział w wystawie „Eksploracje. Między naukowością a topografią” – Piotr Zbierski, „Dokument wewnętrzny”

Termin: 15 listopada (niedziela) 2015, godz. 13:00

Miejsce: Galeria Miejska „Arsenał” w Poznaniu

Artysta: Piotr Zbierski

Prowadzenie: Sławomir Tobis

Cykl spotkań autorskich z fotografami, których prace prezentowane będą w Galerii Miejskiej „Arsenał” na jednej z trzech głównych wystaw Biennale: „Eksploracje. Między naukowością a topografią”, rozpocznie spotkanie z Piotrem Zbierskim. Podczas spotkania autor zaprezentuje swoje ostatnie cykle fotograficzne. Omówi również metody pracy oraz dokumentacje przestrzeni z kolejnych wystaw. Piotr Zbierski skupi się także na zagadnieniach, związanych z osobistym dokumentem i wyjaśni techniczne niuanse powstawania swoich obrazów.

Cykl spotkań organizowany jest przez Radę Osiedla Poznań – Stare Miasto we współpracy z Centrum Kultury Zamek i Galerią Miejską „Arsenał” w Poznaniu. Dla uczestników spotkań przewidziane będą bezpłatne pakiety informacyjne o Biennale Fotografii oraz pamiątkowe fotograficzne upominki, związane z tematyką spotkania.

Udział w spotkaniu jest też okazją do obejrzenia mieszczących się w Galerii Miejskiej „Arsenał” wystaw, wchodzących w skład Biennale Fotografii, które prezentowane będą na wszystkich salach ekspozycyjnych w Galerii oraz w Fotoplastykonie Poznańskim.

Wstęp wolny.