niedziela, 23 czerwca otwarte 12 — 16
Galeria Miejska Arsenał

Stary Rynek 6, 61-772 Poznań
T. +48 61 852 95 02
E. arsenal@arsenal.art.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek – Sobota: 12 — 19
Niedziela: 12 — 16

Drugie spotkanie z cyklu spotkań autorskich z fotografami, biorącymi udział w wystawie „Eksploracje. Między naukowością a topografią” – Waldemar Śliwczyński, „Fotograf wielkiego formatu”

Termin: 24 listopada (wtorek) 2015, godz. 18:00

Miejsce: Galeria Miejska „Arsenał” w Poznaniu

Artysta: Waldemar Śliwczyński

Prowadzenie: Sławomir Tobis

Drugim wydarzeniem z cyklu spotkań autorskich z fotografami, których prace prezentowane będą w Galerii Miejskiej „Arsenał”, na jednej z trzech głównych wystaw Biennale: „Eksploracje. Między naukowością a topografią”, będzie dyskusja z Waldemarem Śliwczyńskim. Autor opowie o realizacji projektu „808, 2 km”, poświęconego Warcie i wpływowi ludzi na krajobraz rzeki oraz jej okolic. Pokaże również klasyczne oraz niestandardowe zastosowania wykorzystywanej przez siebie kamery.

Cykl spotkań organizowany jest przez Radę Osiedla Poznań – Stare Miasto we współpracy z Centrum Kultury Zamek i Galerią Miejską „Arsenał” w Poznaniu. Dla uczestników spotkań przewidziane będą bezpłatne pakiety informacyjne o Biennale Fotografii oraz pamiątkowe fotograficzne upominki związane z tematyką spotkania.

Udział w spotkaniu jest też okazją do obejrzenia mieszczących się w Galerii Miejskiej „Arsenał” wystaw, wchodzących w skład Biennale Fotografii, które prezentowane będą na wszystkich salach ekspozycyjnych w Galerii oraz w Fotoplastykonie Poznańskim.

Wstęp wolny.